درباره ما

کادومینو برند تجاری متعلق به شرکت رُزپَک است که به عنوان بازوی خرده فروشی رزپک عمل می کند.

رزپک از سال 1364 به صورت تخصصی گُل و لوازم گل فروشی را به شکل عمده در سراسر ایران عرضه می کند. مشتریان رزپک گل فروشی ها  بازارهای گل در سراسر ایران هستند و ماهیت عمده فروشی رزپک باعث می شد امکان عرضه ی محصولات به عموم مردم به صورت مستقیم وجود نداشته باشد. از این رو کادومینو در سال 1398 ذیل رزپک شروع به فعالیت کرد تا بتواند محصولات را مستقیما به دست مصرف کننده برساند.

انواع گل ها و برگ های طبیعی شاخه بریده، لوازم تزئین گل و هدیه و مراسمات، لوازم کادوپیچی، تزئینات جشن و تولد و عروسی؛ از سبد گل و جعبه ی هدیه گرفته تا بادکنک و شمع، حتی اسفنج گل و قیچی باغبانی و هرچیزی که برای تزئین گل یا هدیه یا جشن و مراسم نیاز است، در سبد محصولات ما قرار دارد.

 

 ما به عنوان توزیع کننده ی دست اول و تخصصی، محصولات مختلف را به تولیدکنندگان بزرگ ایرانی و خارجی سفارش می دهیم و بزرگ ترین مجموعه ی محصولات این صنعت را یکجا گرد آورده ایم. از آن جا که شرکت مادر (رزپک) تامین کننده ی بازارها و فروشگاه های کشور است، ما توانسته ایم بدون واسطه بهترین کیفیت و قیمت را به شما عرضه کنیم. سابقه ی طولانی و تجربه ی ما در این کسب و کار، ضامن کیفیت و اعتماد شما به کادومینو است.


کسب و کار ما به دو بخش تقسیم می شود: گیاهان زنده که به عنوان "تره بار گل" شناخته می شود، و لوازم که به عنوان "خشک بار گل" شناخته می شود:

تره بار گل رزپک

در قسمت تره بار تمرکز ما روی مدیریت بهینه ی زنجیره ی تامین است. عرضه ی روز گل و گیاه چالش های فراوانی دارد که زنجیره ی تامین آن را به پیچیده ترین مدل زنجیره ی تامین در بین صنایع مختلف تبدیل می کند.

ما برای تامین گیاهان مختلف که در شرایط آب و هوایی مختلف رشد می کنند، با گلخانه ها و زمین های کشاورزی در سراسر کشور در تعامل مستمر هستیم. بعد از تامین، پروسه ی بهبود (treatment) و تفکیک و درجه بندی (sorting) و بسته بندی انجام می شود. در نهایت گیاهان مطابق سفارش بر اساس نوع، درجه ی کیفی، و رنگ به مشتریان در هر نقطه از ایران ارسال می شوند. تنوع بالا، پراکندگی جغرافیایی تولیدکنندگان، حمل و نقل گیاه به عنوان یک موجودزنده ی بسیار حساس و کوتاه عمر در شرایط آب و هوایی مختلف و در وسعتی به اندازه ی ایران، بخشی از چالش هایی است که بر آن ها فائق آمده ایم. 


خشک بار گل رزپک

محصولات خشک بار کادومینو شامل چندهزار قلم کالا با رنگ ها و طرح های مختلف است که از اقصی نقاط جهان، از وطنمان ایران گرفته تا ماداگاسکار در افریقا و ایتالیا در اروپا و چین در آسیا گردآوری می شوند. گل فروشی ها، قنادی ها، فروشندگان لوازم کادو و تولد، فروشگاه های لوازم التحریر، برگزارکنندگان مراسم، و صنوف دیگری مشتری این طیف از محصولات ما هستند. برای سهولت عرضه ی محصولات به صنوف مختلف، محصولات خشک بار رزپک در گروه های مختلف دسته بندی شده اند. 


تاریخچه ی لوگوی رزپک

فعالیت ما در سال 1364 با نام «پارس تزئین» در تهران آغاز شد. در سال 1370 به «رُزپَک» تغییر نام دادیم و در سال 1383 لوگوی رزپک به شکل فعلی آن تغییر پیداکرد. و در سال 1398 کادومینو به عنوان بازوی خرده فروشی رزپک شروع به کار کرد. لطفا توجه فرمایید که برند و لوگوهای رزپک و کادومینو به صورت رسمی در ایران به ثبت رسیده اند و استفاده ی غیرمجاز از آن ها منع قانونی دارد.


لوگوی کادومینوفروشگاه رزپک

ما نمایشگاه و فروشگاهی به وسعت هزاران مترمربع در تهران دایر کرده ایم که بزرگ ترین، اولین، و تاکنون تنها فروشگاه متمرکز در این کسب و کار محسوب می شود. هزاران قلم کالای تزئینی در نمایشگاه بزرگ رزپک / کادومینو عرضه می شوند که انتخاب، مقایسه و خرید را بی نهایت آسان کرده است.

فروشگاه رزپک1


فروشگاه رزپک2


فروشگاه رزپک3

بازخوردها